Top 4

stan na dzień 11.12.2020   

Miejsce Nazwisko i imię Ośrodek Punkty
 
KATEGORIA OTWARTA MĘŻCZYZN
1 Mazur Maciej Warszawa (BKKK) 76
2 Wolny Marek Tarnowskie Góry 43
3 Tęcza Jakub Konstancin Jeziorna 7
KATEGORIA +95 KG MĘŻCZYZN
1 Mazur Maciej Warszawa (BKKK) 54
2 Kaptur Mateusz Warszawa (BKKK) 8
3 Szorek Marek Tarnowskie Góry 4
4 Grębosz Filip Kielce (KKS KK) 1
KATEGORIA -95 KG MĘŻCZYZN
1 Mazur Maciej Warszawa (BKKK) 46
2 Wolny Marek Tarnowskie Góry 37
3 Niemczyk Marcel Dobrzeń Wielki 10
4 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry 9
KATEGORIA -85 KG MĘŻCZYZN
1 Kostrzewa Patryk Tarnowskie Góry 21
2 Pryga Jerzy Sosnowiec 19
3 Odzeniak Marek Warszawa (BKKK) 15
4 Tęcza Jakub Konstancin Jeziorna 9
KATEGORIA -75 KG MĘŻCZYZN
1 Sternik Daniel Konstancin Jeziorna 24
2 Kopij Marcel Wrocław 16
3 Fabijan Adam Wrocław 14
4 Lamot Igor Wrocław 10
KATEGORIA -65 KG MĘŻCZYZN
1 Sternik Daniel Konstancin Jeziorna 25
2 Pałaszewski Jakub Radzymin 13
3 Biłbak Damian Suwałki 11
4 Kowol Kamil Tarnowskie Góry 3
KATEGORIA KATA MĘŻCZYZN
1 Pałaszewski Jakub Radzymin 5
2 Karpowicz Michał Suwałki 2
3 Pakuła Daniel  Koło 2
KATEGORIA OTWARTA KOBIET
1 Winiarska Agata Wrocław 49
2 Zielińska Monika Warszaw BKKK 36
3 Lubos Marta Tarnowskie Góry 30
4 Bojda Anna Wrocław 14
KATEGORIA +65 KG KOBIET
1 Winiarska Agata Wrocław 44
2 Bojda Anna Wrocław 26
3 Zielińska Monika Warszaw BKKK 25
4 Lubos Marta Tarnowskie Góry 19
KATEGORIA -65 KG KOBIET
1 Zielińska Monika Warszaw BKKK 27
2 Lubos Marta Tarnowskie Góry 21
3 Bojda Anna Wrocław 18
4 Korzec Natalia Tarnów 16
KATEGORIA -60 KG KOBIET
1 Lubos Marta Tarnowskie Góry 20
2 Nowak Sandra Tarnowskie Góry 18
3 Korzec Natalia Tarnów 13
4 Jabłuszewska Ewa Konstancin Jeziorna 12
KATEGORIA -55 KG KOBIET
1 Bielska Anna Konstancin Jeziorna 42
2 Nowak Sandra Tarnowskie Góry 16
3 Chrzanowska Natalia Wrocław 16
4 Podora Monika Radzionków 15
KATEGORIA -50 KG KOBIET
1 Chrzanowska Natalia Wrocław 17
2 Podora Monika Radzionków 17
3 Starzec Magdalena Tarnów 16
4 Nowak Sandra Tarnowskie Góry 15
KATEGORIA KATA KOBIET
1 Kolasińska Anna Opole (Champion) 14
2 Bukowa Aleksandra Opole (Champion) 13
3 Kiereś  Dominika Krosno 11
4 Wilczak Wioleta Bytom 7